![Καμία ανησυχία στην Ένωση](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_816525_6782178_24_07_24_180905.png)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Το μόλις δεύτερο πέναλτί της στη σεζόν κέρδισε η Ένωση στον αγώνα με την Καρμιώτισσα, απέναντι στην οποία είχε κερδίσει και το πρώτο της!
Ο Αργυρού δεν είδε το χέρι του Μαλόνε (26'), όμως μετά από παρέμβαση του VAR Κώστα και εξέταση της φάσης στο on-field review, έστειλε τους Παραλιμνίτες στην άσπρη βούλα.
Παρ' όλα αυτά, το πέναλτι της Ένωσης είχε την κατάληξη που είχε και το προηγούμενό της απέναντι στην ομάδα των Πολεμιδιών στον αγώνα του περασμένου Νοεμβρίου, καθώς ούτε αυτό έγινε γκολ, μιας και ο Σπόλιαριτς απέκρουσε την εκτέλεση του Μέιρα (30').
Έτσι οι βυσσινί παραμένουν χωρίς γκολ από πέναλτι στη φετινή σεζόν.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.