![Οι σημαιοφόροι...](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817531_649225_24_07_26_182844.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Ενδιαφέρον σκηνικό εκτυλίχθηκε στο στάδιο «Alphamega» μετά την (προσωρινή) ακύρωση του γκολ με το οποίο ο Άδωνη διαμόρφωσε το 4-0 (68') του Απόλλωνα απέναντι στην ΑΕΛ.
Ενώ ο διαιτητής Μάριος Χριστοφόρου ανέμενε την απόφαση του VAR Μενέλαου Αντωνίου, οι ποδοσφαιριστές των κυανολεύκων μαζεύτηκαν γύρω από τον Κύπριο αμυντικό προσδοκώντας στην ανατροπή της απόφασης του βοηθού διαιτητή.
Ενώ περίμεναν αγωνιωδώς, υπήρχαν διάφορα πειράγματα και γέλια από τους ποδοσφαιριστές του Απόλλωνα κι όταν ο Χριστοφόρου έδειξε «γκολ», έτρεξαν όλοι και πανηγύρισαν έξαλλα το πρώτο γκολ του Άδωνη στη σεζόν!
Δείτε φωτογραφίες...
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.