![Πέρασαν από φαράγγι και καταράκτες πριν το ρεπό!](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817512_347981_24_07_26_175216.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Ο παρατηρητής του αγώνα Άρης-ΑΕΛ φαίνεται ότι καταλάθος δημοσίευσε την έκθεση του για τον εν λόγω αγώνα.
Απευθυνόμενος στον αρχιδιαιτητή Μίλοραντ Μάζιτς ο κ.Μιχάλης Ιωάννου μπερδέυτηκε και αντί να στείλει προσωπικό μήνυμα ή έστω κάποιο email στο Μάζιτς δημοσίευσε το κειμενό του.
Ετοίμασε το κείμενό του και το ανέβασε σαν story στον λογαριασμό του στο instagram!
Μεγάλη γκάφα αφού διέρρευσε η άποψη παρατηρητή για ένα ματς στο οποίο πάντως οι ομάδες είχαν κάποια παράπονα.
O κ. Ιωάννου αναφέρει επίσης την βαθμολογία που θα βάλει στον Θεουλή, γράφει στον Μάζιτς ότι ήταν άψογος και ενήργησε σωστά σε αρκετές περιπτώσεις.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.