![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Την κατάκτηση του έβδομου πρωταθλήματος της ιστορίας της γιορτάζει η πετοσφαιρική Ομόνοια, μετά τη νίκη της με 3-0 σετ επί του ΑΠΟΕΛ στον δεύτερο τελικό.
Οι πετοσφαιριστές των πρασίνων πανηγύρισαν έντονα τη νέα μεγάλη επιτυχία της ομάδας μαζί με τον κόσμο που βρέθηκε στο «Τάσσος Παπαδόπουλος - Ελευθερία».
Δείτε φωτογραφίες από την απονομή και τους πανηγυρισμούς:
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.