![«Χρειάζεται να βάλουμε φρέσκιες ιδέες»](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817629_567432_24_07_26_212611.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Σε ανανέωση της συνεργασίας της με τον Βασίλη Παπαφώτη προχώρησε η ΑΕΛ. Όπως ενημέρωσαν οι γαλαζοκίτρινοι έχει επεκταθεί η συνεργασία τους μέχρι το καλοκαίρι του 2025.
Ο Παπαφώτης βρίσκεται στην ομάδα της Λεμεσού από το 2020 και σύμφωνα με το νέο συμβόλαιο θα κλείσει πενταετία.
Έχει κερδίσει με το σπαθί του την εμπιστοσύνη των δύο προπονητών που πέρασαν από την ΑΕΛ στο διάστημα που ήταν εκεί, του πρώην Ντούσαν Κέρκεζ και του νυν Σάββα Παντελίδη.
Ο 26χρονος ποδοσφαιριστής στο φετινό πρωτάθλημα μετρά 23 συμμετοχές εκ των οποίων οι 12 ως βασικός, ενώ έχει άλλες δύο στο κύπελλο (μία ως βασικός).
To βίντεο της ανακοίνωσης έγινε μέσα από το νέο γήπεδο της Λεμεσού, το νέο στάδιο στο οποίο θα αγωνίζεται η ΑΕΛ.
View this post on Instagram
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.