![Οι σημαιοφόροι...](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817531_649225_24_07_26_182844.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Μετά τα απανωτά sold out στο «Α. Παπαδόπουλος» οι Ανορθωσιάτες φαίνεται πως θα... εξαντλήσουν και τα εισιτήρια για το Blue Christmas Party της 20ής Δεκεμβρίου με την Κατερίνα Λιόλιου.
Όπως ενημέρωσε η «Κυρία» οι διαθέσιμες θέσεις εξαντλούνται με γοργούς ρυθμούς και λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος ανοίγουν δύο ακόμη σημεία προπώλησης.
Σε πολύ γοργούς ρυθμούς εξαντλούνται οι διαθέσιμες θέσεις για το μεγάλο Blue Christmas Party της Ανόρθωσης Αμμοχώστου με την Κατερίνα Λιόλιου στις 20/12.
— Anorthosis Famagusta FC (@anorthosisfc) December 4, 2023
Το ενδιαφέρον του Ανορθωσιάτικου κόσμου για να κατακλύσει και το «Μέγαρο» στη Ξυλοφάγου είναι μεγάλο και για την καλύτερη… pic.twitter.com/pqkRGUI9D7
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.