![Μπαραόνα και Ζμέρχαλ «καθάρισαν» για λογαριασμό του Απόλλωνα κόντρα στην Ομόνοια Αρ.](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817589_511427_24_07_26_202320.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Το μεγάλο ντέρμπι Απόλλων-ΑΕΛ για τη φάση των 16 του κυπέλλου διεξάγεται κεκλεισμένων των θυρών όμως έστω κι έτσι μια φωτοβολίδα βρέθηκε στον... αγωνιστικό χώρο.
Οπαδοί που βρίσκονταν στον περιβάλλοντα χώρο του σταδίου «Alphamega» έριξαν από έξω φωτοβολίδες στο εσωτερικό του γηπέδου, με μία να προσγειώνεται στην (άδεια) εξέδρα και άλλη στο γρασίδι, ευτυχώς όχι κοντά σε ποδοσφαιριστή.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.