![«Με αγάπη και αισιοδοξία γι](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817612_950732_24_07_26_211933.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Ο Δημήτρης Χριστοφόρου παραχώρησε δηλώσεις στον ΣΠΟΡ ΦΜ 95.0 στον απόηχο της μεγάλης νίκης επί του Απόλλωνα.
Διαβάστε τις κυριότερες τοποθετήσεις του Ε/Τ της Ανόρθωσης:
«Ήταν μία πολύ σημαντική νίκη αυτή κόντρα στον Απόλλωνα. Η ομάδα μας ήταν καλύτερη. Έγιναν τρελά πράγματα στο δεύτερο μέρος. Στο τέλος, η ομάδα που ήταν καλύτερη κέρδισε. Είχαμε χτες ακόμα έναν παίκτη στο γήπεδο κι ας ήταν στη Βαρκελώνη. Ήταν από τις πιο γεμάτες εμφανίσεις μας σε διάρκεια. Είμαστε κοντά στην πρώτη θέση. Μπορούμε να παλέψουμε για τα πάντα. Όταν κάνεις πρωταθλητισμό, κάθε αποτέλεσμα, καλό ή κακό πρέπει να μένει πίσω»
«Δεν έχουμε ακόμα ενημέρωση για τον Φραν Γκαρθία. Θα δούμε αν ο Ιωάννου προλάβει»
«Αρχές του νέου χρόνου θα είναι διαθέσιμος ο Αρτυματάς»
«Ευχαριστούμε τον κόσμο για τον παλμό, όσοι ήταν εκεί ξέρουν. Τους καλούμε να γεμίσουν το γήπεδο στο επόμενο παιχνίδι με την ΑΕΚ»
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.