Ανάρτηση από την ΑΕΚ με αφορμή την φάση του γκολ που πέτυχε στο ΓΣΠ στο ντέρμπι με τον ΑΠΟΕΛ.
Προηγήθηκε η ανάρτηση του ΑΠΟΕΛ: Νέα ανάρτηση ΑΠΟΕΛ: « 'Αξάμωσε» ή «σύγκοψε'. Τι το θελουμε το Goal Line Technology;»
Οι Λαρνακείς ανέβασαν το πιο κάτω βίντεο στην σελίδα τους γράφοντας:
«Δεν υπάρχει πρόβλημα να θέλει κάποιος να κάνει το άσπρο μαύρο.... Δικαίωμα του. Αυτό που όμως είναι επιλήψιμο είναι η άγνοια των συνεπειών, του λόγου και των πράξεων του»
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.