![Οι σημαιοφόροι...](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817531_649225_24_07_26_182844.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Στο παιχνίδι της Πάφου με την ΑΕΚ τραβήχτηκε η πιο πάνω φωτογραφία από την κερκίδα, με ένα ζευγάρι να φοράει ο άντρας τη φανέλα της παφιακής ομάδας και η γυναίκα φανέλα της Νιουκάστλ.
Η Πάφος, με ανάρτησή της, προτρέπει τον σύζυγό της να περάσει από το Blue Store για να αγοράσει φανέλα στη γυναίκα του!
Η ανακοίνωση:
Αγαπητέ κύριε, φίλε της ομάδας μας,
Πιστεύουμε πως είναι ώρα να αγοράσεις και για την κυρία σου μια επίσημη εμφάνιση της Pafos FC.... Μπορούμε ξεκάθαρα να δούμε το παράπονο της στην φωτογραφία...
Με εκτίμηση,
ΠΑΦΟΣ FC
ΥΓ: Επισκέψου σύντομα το 🔹Blue Store🔹 μας! Περιμένουμε με ανυπομονησία να σε δούμε από κοντά
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.