![Πέρασαν από φαράγγι και καταράκτες πριν το ρεπό!](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817512_347981_24_07_26_175216.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Τους διαιτητές που ορίστηκαν στον αγώνα της Πέμπτης (15/9, 19:00) ανάμεσα σε Άρη και Καρμιώτισσα, με τον οποίον θα ανοίξει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος, ανακοίνωσε η ΚΟΠ.
Αναλυτικά οι ορισμοί...
ΑΡΗΣ Λεμεσού - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών
Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
VAR: Χριστοφόρου Μάριος
AVAR: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημητρίου Ανδρέας
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.