![«Με αγάπη και αισιοδοξία γι](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817612_950732_24_07_26_211933.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Sold out για τον αυριανό (9/9) εκτός έδρας αγώνα με την Καρμιώτισσα ανακοίνωσε η Ανόρθωση.
Όπως αναμενόταν οι οπαδοί της «Κυρίας» εξάντλησαν τα εισιτήρια που τους αναλογούσαν για το ματς της 3ης αγωνιστικής στο στάδιο «Αμμόχωστος».
Οι φίλοι των κυανολεύκων θα επιχειρήσουν να στηρίξουν την ομάδα τους στην προσπάθειά της να βγάλει αντίδραση μετά την ήττα από τον ΑΠΟΕΛ και να επιστρέψει στα τρίποντα.
Ανακοινώνεται πως τα διαθέσιμα εισιτήρια για τον αγώνα με την Καρμιώτισσα έχουν εξαντληθεί. Ευχαριστούμε! #anorthosisfc #ΟλαΜπλε pic.twitter.com/K9NfRqtyza
— Anorthosis Famagusta FC (@anorthosisfc) September 8, 2022
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.