Διαβάστε όσα δήλωσε ο προπονητής του Οθέλλου Μίχαλ Σκάζνι μετά την εντός έδρας ήττα της ομάδας του με 3-0 από την Καρμιώτισσα που την έριξε στη ζώνη του υποβιβασμού.
Αναλυτικά...
«Είναι η χειρότερη μας εμφάνιση από τη μέρα που ήρθα. Δύσκολα να παίξεις και με 10 παίκτες από το 23΄ και μετά να δέχεσαι το γκολ και το 2-0. Στο τέλος θα είναι το καλύτερο μάθημα για μας. Πρέπει να σκεφτούμε θετικά. Το αποτέλεσμα δεν είναι καλό, πάντα πρώτος φταίει ο προπονητής. Φταίω πρώτος εγώ είτε με ενδεκάδα ή τακτική ή προπόνηση... Δεν έχω καθόλου πρόβλημα να πω ότι πρώτα φταίω εγώ. Τώρα έχουμε δύο δύσκολα ματς με την ΑΕΚ για κύπελλο και με ΑΠΟΕΛ για πρωτάθλημα. Να προετοιμαστούμε και προχωράμε δεν έχω τίποτε άλλο να πω».
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.