![Οι σημαιοφόροι...](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817531_649225_24_07_26_182844.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Συγχαρητήρια στους τρεις Ευρωπαίους μοιράζει η Ανόρθωση.
Με ανάρτησή της στα social media η ομάδα της Αμμοχώστου συγχαίρει Ομόνοια, ΑΕΚ και Απόλλωνα για τη συμμετοχή τους στη φάση ομίλων των ευρωπαϊκών διοργανώσεων και τους εύχεται και καλή επιτυχία.
«Συγχαίρουμε τις Κυπριακές ομάδες που έξασφάλισαν συμμετοχή στη φάση των ομίλων των κυπέλλων Ευρώπης και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία» αναφέρει η «Κυρία».
Συγχαίρουμε τις Κυπριακές ομάδες που έξασφάλισαν συμμετοχή στη φάση των ομίλων των κυπέλλων Ευρώπης και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία. #anorthosisfc @OMONOIAfootball @AEKLARNACA @APOLLONOFFICIAL
— Anorthosis Famagusta FC (@anorthosisfc) August 26, 2022
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.