![«Χρειάζεται να βάλουμε φρέσκιες ιδέες»](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817629_567432_24_07_26_212611.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Διαβάστε όσα δήλωσε ο προπονητής της ΑΕΛ Αλέξης Γαρπόζης μετά την εκτός έδρας νίκη της ομάδας του με 3-1 επί της Καρμιώτισσας.
Αναλυτικά...
«Να ευχηθώ στον Μόρσεϊ και στον Κύπρο Χριστοφόρου περαστικά. Σήμερα επιλέξαμε να κάνουμε ένα διαφορετικό παιχνίδι από το προηγούμενο, θέλαμε να τους αφήσουμε τη μπάλα γιατί δουλεύουμε στον τομέα 'νοοτροπία νικητή' και όχι τόσο για την καλή εμφάνιση».
Για την εκδίκαση του αγώνα κυπέλλου με τον Απόλλωνα: «Είναι στο πίσω μέρος του μυαλού μας το παιχνίδι με τον Απόλλωνα, κοιτάμε όμως το επόμενο παιχνίδι και θέλω να καλέσω τον κόσμο μας στην αναμέτρηση με το ΑΠΟΕΛ».
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.