![Την έκανε γι’ αλλού ο Τζιωνής – Η νέα πρόκληση στην καριέρα του](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817516_3626568_24_07_26_180255.png)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Πανό με το οποίο δείχνουν τη συμπαράστασή τους στον ελληνικό λαό μετά την πολύνεκρη τραγωδία στα Τέμπη ανήρτησαν οι οπαδοί της Ομόνοιας στο ντέρμπι με τον ΑΠΟΕΛ.
«Αλληλεγγύη στον ελληνικό λαό» ανέγραφε το πανό των πρασίνων στο βόρειο πέταλο του ΓΣΠ.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.