![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Επιτέλους νίκη για την Ένωση μετά από δύο ολόκληρους μήνες και η αισιοδοξία για παραμονή επέστρεψε ξανά στις τάξεις των βυσσινί. Η προηγούμενη φορά που κέρδισε η Ένωση ήταν τη Νέα Σαλαμίνα με 2-1 και δύο μήνες μετά την Πάφο με το ίδιο σκορ. Πλέον έφθασε τους 32 βαθμούς και ελπίζει ότι θα ανατρέψει την κατάσταση και θα παραμείνει στην A' Κατηγορία. Η Ένωση νίκησε και τη μεγάλη πίεση αλλά και το άγχος στον αγώνα με την Πάφο. Οπισθοχώρησε στα τελευταία στάδια του αγώνα και κατάφερε με δύναμη και πάθος να πανηγυρίσει ένα πολύ σημαντικό τρίποντο.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.