![Οι σημαιοφόροι...](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817531_649225_24_07_26_182844.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Οι δύο ποδοσφαιριστές από τις Νήσους Κομόρες τα... είπαν στα social media.
Οι Μπεν και Μπασιρού γνωρίζονται από την εθνική τους ομάδα και είναι καλοί φίλοι, έτσι μετά τον χτεσινό αγώνα Κυπέλλου, ο πρωταγωνιστής του ΑΠΟΕΛ πόσταρε φωτογραφία για να «πειράξει» τον μέσο της Ομόνοιας.
«Συγγνώμη αδερφέ μου η Λευκωσία είναι δική μας», έγραψε ο Μπεν με τον Μπασιρού να του απαντά πως «Δεν έχει τελειώσει», εννοώντας το θέμα πρόκρισης.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.