Στο ΓΣΠ για να παρακολουθήσει από κοντά τον αγώνα της Ομόνοιας με την ΑΕΚ βρέθηκε ο Βάλντας Νταμπράουσκας.
Ο Λιθουανός προπονητής, ο οποίος θα αναλάβει την τεχνική ηγεσία των πρασίνων μετά τη λήξη της τρέχουσας σεζόν, κάθισε στα επίσημα μαζί με τον πρόεδρο Σταύρο Παπασταύρου και τον αναπληρωτή πρόεδρο Δημήτρη Γρηγόρη, βλέποντας την προσπάθεια της νέας του ομάδας.
Θυμίζουμε πως όπως είχε ενημερώσει η Ομόνοια ναι μεν αυτό το διάστημα ο Νταμπράουσκας δεν θα ασχολείται με προπονήσεις και αγωνιστικές επιλογές όμως ήδη μελετά την ομάδα και το ρόστερ κάνοντας προεργασία ενόψει της επόμενης σεζόν.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.