![Οι σημαιοφόροι...](https://gipedo.politis.com.cy/temp/images/300x195/cache_300x195_Crop_medium_817531_649225_24_07_26_182844.jpg)
![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Μόνο με δωροκάρτα (ίσως) παίρνει βαθμούς η ΑΕΚ στο «Alphamega» θα μπορούσε να πει κανείς χαριτολογώντας. Γιατί στους τρεις αγώνες που έδωσε στο νέο γήπεδο Λεμεσού, μετράει... 0/9!
Μέχρι πριν από περίπου έναν μήνα (19/2) η ομάδα της Λάρνακας δεν είχε επισκεφτεί το νέο γήπεδο όμως τελευταίως έδωσε... μαζεμένους αγώνες εκεί, σε τρία σερί εκτός έδρας παιχνίδια της.
Ήττα με 2-1 από την ΑΕΛ, ήττα με 2-1 από τον Απόλλωνα, ήττα με 4-0 από τον Άρη και κερδισμένοι... μηδέν από τους εννέα βαθμούς που διεκδίκησε.
Oι κιτρινοπράσινοι θα επισκεφτούν το στάδιο «Alphamega» για τέταρτη και τελευταία φορά στη σεζόν στην 6η αγωνιστική των πλέι οφ με αντίπαλο τους κυανόλευκους.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.