ΒΙΝΤΕΟ: Αυτογκόλ και το δεύτερο γκολ της Ανόρθωσης στο «ΠΑΠ»!

Δημοσιεύθηκε 21.10.2022

Μόλις ένα γκολ σε τρεις αγώνες στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» μετρούσε μέχρι σήμερα η Ανόρθωση κι αυτό ήταν αυτογκόλ. Κόντρα στη Δόξα, οι κυανόλευκοι σκόραραν το δεύτερο τέρμα στην έδρα τους... κι ήταν κι αυτό αυτογκόλ!

Η «Κυρία» άνοιξε το σκορ στο 24ο λεπτό όταν μετά από σέντρα του Αντωνίου, ο Αντενόν στην προσπάθειά του να διώξει έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Σισκόφκσι.

Θυμίζουμε πως το προηγούμενο γκολ της Ανόρθωσης στο «ΠΑΠ» ήταν στο 1-1 με τον Ακρίτα, όταν ο Ραμίρες, τρία λεπτά μετά που άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Χλώρακας, σκόραρε και στη δική του εστία (57').

Δείτε το 1-0 της Ανόρθωσης με τον Αντενόν: