![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
«Κάηκε» η Λευκωσία για τον ΑΠΟΕΛ!
Η κορύφωση των πανηγυρισμών για τους πρωταθλητές έγινε στο σωματείο όπου χιλιάδες οπαδοί του ΑΠΟΕΛ περίμεναν να δουν τους παίκτες και το τρόπαιο κάτω από τον εξώστη.
Η αποστολή ης ομάδας έφτασε με το ανοικτό λεωφορείο. Ακολούθως οι ποδοσφαιριστές ανέβηκαν στον εξώστη μαζί με την διοίκηση και το τρόπαιο και ακολούθησε χαμός!
CHAMPION MON FRERE AL HAMDOULILAH ☝🏽🏆 #monoapoel #apoel pic.twitter.com/BQIHgjPJeQ
— Chebake Issam (@ChebakeIssam) May 11, 2024
Δείτε τις φωτογραφίες:
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.