![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Sold out έκαναν οι φίλοι της Ομόνοιας για το ντέρμπι της Κυριακής με τον Απόλλωνα στο Τσίρειο (16/1, 19:00).
Οι πράσινοι ενημέρωσαν πως τα εισιτήρια για τον κομβικό αγώνα στη Λεμεσό έχουν εξαντληθεί.
Οι οπαδοί της Ομόνοιας αδημονούν για το παιχνίδι με τον εκ των πρωτοπόρων Απόλλωνα γνωρίζοντας πόσο καθοριστικό μπορεί να αποδειχθεί για τη συνέχεια του πρωταθλήματος και θα βρίσκονται δίπλα στο πλευρό της ομάδας τους.
«Ευχαριστούμε για τη στήριξη!» αναφέρει στον κόσμο της η Ομόνοια.
Έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια που μας αναλογούσαν για τον αγώνα της Κυριακής με τον Απόλλωνα.
Ευχαριστούμε για τη στήριξη! Τα λέμε στο γήπεδο! pic.twitter.com/GDcDkaHxbW
— OMONOIA FC (@OMONOIAfootball) January 14, 2022
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.