Η ημερομηνία του ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια (το πρόγραμμα μέχρι τη 19η αγωνιστική)

Το πρόγραμμα από τη 10η μέχρι τη 19η αγωνιστική ανακοίνωσε η ΚΟΠ. Βέβαια, τα μεγαλύτερα βλέμματα πηγαίνουν στα ντέρμπι και βέβαια στο «αιώνιο» που θα διεξαχθεί τη Δευτέρα (07/12).

10η  αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 06.11.2020              
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών

ΣΑΒΒΑΤΟ, 07.11.2020
16:00 ΠAΦΟΣ FC – ΑΕΛ Λεμεσού
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

ΚΥΡΙΑΚΗ, 08.11.2020
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας
20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

11η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ, 21.11.2020    
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
18:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας       18:30

ΚΥΡΙΑΚΗ, 22.11.2020     
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
20:00     ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

ΔΕΥΤΕΡΑ, 23.11.2020
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – EΘΝΙΚΟΣ Άχνας
20:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC

12η αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 27.11.2020
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/σίας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών

ΣΑΒΒΑΤΟ, 28.11.2020
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18:30 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

ΚΥΡΙΑΚΗ, 29.11.2020                                                                 
16:00 ΠAΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού

ΔΕΥΤΕΡΑ, 30.11.2020
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας    –

13η αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 04.12.2020
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
20:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου

ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.12.2020
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

ΚΥΡΙΑΚΗ, 06.12.2020     
16:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
18:30 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC

ΔΕΥΤΕΡΑ, 07.12.2020
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

14η  αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 11.12.2020
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
20:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας

ΣΑΒΒΑΤΟ, 12.12.2020
16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
18:30 ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

ΚΥΡΙΑΚΗ, 13.12.2020                                                                 
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
18:30 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

ΔΕΥΤΕΡΑ, 14.12.2020
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC

15η αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 18.12.2020                                                          
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – OMONOIA Λευκωσίας
20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC

ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.12.2020
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΑΕΛ Λεμεσού
18:30 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΣ Λ/σίας – E.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 20.12.2020     
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

16η  αγωνιστική

ΤΡΙΤΗ, 22.12.2020
18:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου

ΤΕΤΑΡΤΗ, 23.12.2020
16:00 ΠAΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών

ΠΕΜΠΤΗ, 24.12.2020
16:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας

17η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.01.2021                                                
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΕΛ Λεμεσού
17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν.  ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
20:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΣ Λ/σίας – EΡΜΗΣ Αραδίππου

ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.01.2021     
16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΠΑΦΟΣ FC
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – OMONOIA Λευκωσίας
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου    20:00

18η  αγωνιστική

ΤΡΙΤΗ, 05.01.2021
16:00 Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
20:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ  Λευκωσίας

ΤΕΤΑΡΤΗ, 06.01.2021
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
20:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας

ΠΕΜΠΤΗ, 07.01.2021
19:00 ΠAΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

19η  αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.01.2021                                                               
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.01.2021     
16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.01.2021
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΟΣ Λ/σίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΠΑΦΟΣ FC