Χρύσης: «Δεν πήραμε όσα δώσαμε – Να είναι όλοι σίγουροι…»

Διαβάστε όσα δήλωσε ο προπονητής της Καρμιώτισσας, Χρύσης Μιχαήλ, μετά την εντός έδρας ήττα από τη Νέα Σαλαμίνα με 1-0 για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά όσα είπε…

«Ήταν ένα παιχνίδι στο οποίο δεν πήραμε όσα δώσαμε. Σίγουρα η προσπάθεια του πρώτου ημιχρόνου δεν ήταν αυτή που περιμέναμε όμως σίγουρα επηρέασε το γρήγορο γκολ που δεχθήκαμε. Μετά κρατούσαμε την μπάλα χωρίς να είμαστε ιδιαίτερα απειλητικοί αν και προσπαθούσαμε. Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες μου κατέβαλαν μεγάλη προσπάθεια, δημιούργησαν, χάσαμε πάρα πολλές ευκαιρίες. Η αστοχία και η ατυχία κάποιες στιγμές δεν μας άφησαν να κερδίσουμε κάτι. Με αυτή την προσπάθεια που βλέπω από τα παιδιά να είναι όλοι σίγουροι ότι όσα εμπόδια κι αν βρούμε θα παλέψουμε για την παραμονή στην κατηγορία, ό,τι κι αν συναντήσουμε, όσα εμπόδια βρούμε, θα κάνουμε την προσπάθειά μας και θα δώσουμε όλες μας τις δυνάμεις.