Αρχική TV Σελίδα 3

TV

Πού θα δείτε Ομόνοια-Γρανάδα και πού τα υπόλοιπα

Ο αγώνας της Ομόνοιας με τη Γρανάδα στο ΓΣΠ (19:55) ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων που περιλαμβάνει επίσης τις αναμετρήσεις των...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας!

Cytavision Sports 1 16:00 Ένωση - Ολυμπιακός Cytavision Sports 3 19:55 Μπασακσεχίρ - Μάντσεστερ Γ. 22:00 Μπαρτσελόνα - Ντιναμό Κ. Cytavision Sports 4 15:00 Aπόλλων Ladies - Σoυόνσι 19:55 Ζενίτ -...

Champions League, Kεραυνός κι άλλα πολλά στο τηλεοπτικό πρόγραμμα

Cytavision Sports 5 HD 12:00 2020 ATP 1000 - PARIS (Match 1) Cytavision Sports 5 HD 14:00 2020 ATP 1000 - PARIS (Match 2) Cytavision Sports 5 HD 16:00...

H τηλεοπτική δράση της ημέρας (02/11)

Cytavision Sports 1 18:00     Νέα Σαλαμίνα - Εθνικός Cytavision Sports 3 22:00     Λιντς - Λέστερ Σίτι Cytavision Sports 4 21:45     Βερόνα - Μπενεβέντο Cytavision Sports 5 12:00     Τένις: Paris Masters  Cytavision Sports 6 23:00     Μποαβίστα - Μπενφίκα Cablenet Sports 2 21:45     Αμιάν...

Το κανάλι που θα δείξει το Ολυμπιακός – Ομόνοια και η δράση της ημέρας!

Cytavision Sports 1 16:00 Ολυμπιακός - Ομόνοια Cytavision Sports 2 11:00 Γυναικείο: Ομόνοια - Λευκοθέα 19:00 Άαλμποργκ - Μπρόντμπι Cytavision Sports 3 16:00 Νιούκασλ - Έβερτον 18:30 Μάντσεστερ Γ. - Άρσεναλ 21:15...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (31/10)

Cytavision Sports 1 16:00 ΑΕΛ - Ερμής Cytavision Sports 3 14:30 Σέφιλντ Γ. - Μάντσεστερ Σίτι 17:00 Μπέρνλι - Τσέλσι 19:30 Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ 21:45 Μπολόνια - Κάλιαρι Cytavision Sports...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής (30/10)

Cytavision Sports 1 18:00     Ε.Ν. Παραλιμνίου - Δόξα Cytavision Sports 2 18:00     Άρης Λεμεσού - Αλκή Cytavision Sports 3 22:00     Γουλβς - Κρίσταλ Πάλας Cytavision Sports 4 22:30     Πάκος Φερέιρα -...

Φουλ με Ομόνοια και Europa League το τηλεοπτικό πρόγραμμα

Cytavision Sports 3 19:00     Εκπομπή Europa League 19:55     ΑΕΚ Αθηνών - Λέστερ Σίτι 22:00     Γρανάδα - ΠΑΟΚ Cytavision Sports 4 22:00     Ομόνοια - PSV Αϊντχόφεν Cytavision Sports 5 15:00     Τένις: ATP...

Δράση σε Κύπρο και Champions League, ξεχωρίζει το Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα

Γεμάτο το σημερινό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων, που περιλαμβάνει τρεις κυπριακούς αγώνες και το δεύτερο πιάτο της 2ης αγωνιστικής του Champions League. Η Ανόρθωση φιλοξενείται...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα με… φουλ του Τσάμπιονς Λιγκ (27/10)

Cytavision Sports 3 19:55 Λοκομοτίβ Μ. - Μπάγερν 22:00 Πόρτο - Ολυμπιακός Cytavision Sports 4 19:55 Σαχτάρ Ντ. - Ίντερ 22:00 Λίβερπουλ - Μίντιλαντ Cytavision Sports 5 15:00 Tένις - Βιέννη 17:00 Tένις -...