Αρχική TV Σελίδα 2

TV

TV

Cytavision Sports 5 16:00     Τένις: Τζόκοβιτς - Ζβάρτσμαν 22:00     Τένις: Μεντβέντεφ - Ζβέρεφ novasports1 (Nova Cyprus) 21:00     Ναντέρ - Μπούρσασπορ

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (15/11)

Cytavision Sports 3 16:00 Βόρεια Μακεδονία - Εσθονία Cytavision Sports 4 13:30 Μπασκόνια - Ομπραδόιρο 16:00 Σλοβακία - Σκωτία 19:00 Ολλανδία - Βοσνία 21:45 Μολδαβία - Ελλάδα Cytavision Sports 5 16:00 Τένις:...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκεύης (13/11)

Cytavision Sports 5 16:00     Τένις: Ημιτελικός ATP Σόφιας 19:00     Τένις: Ημιτελικός ΑΤΡ Σόφιας Cablenet 7Sports TV 20:00     Βόλεϊ: ΑΕ Καραβά - Ολυμπιάς Φρ. novasports1 (Nova Cyprus) 19:30     Κίμκι - Αρμάνι...

Πού θα δείτε τους τελικούς των πλέι οφ με… κυπριακό άρωμα

Οι τέσσερις τελικοί των πλέι οφ του Euro ξεχωρίζουν από το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα, με συνολικά 12 παίκτες του κυπριακού πρωταθλήματος να διεκδικούν με...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης (11/11)

ΡΙΚ2 16:45 Ελλάδα - Κύπρος Cytavision Sports 3 19:00 Μαυροβούνιο - Καζακστάν Cytavision Sports 4 19:)0 Ρουμανία - Λευκορωσία 21:45 Ολλανδία - Ισπανία Cytavision Sports 5 19:30 ΑΕΚ - Τσμόκι Μινσκ 21:45 Γερμανία...

Δείτε στην TV

Cytavision Sports 4 18:00 ΒCL: Περιστέρι - Ρίγα novasports1 (Nova Cyprus) 18:00 Eurocup: Μπαχτσεσεχίρ - Ούνιξ Καζάν 21:45 Eurocup: Μπανταλόνα - Μπουρζ novasports2 (Nova Cyprus) 21:00 Eurocup: Ανδόρα - Aντβέρπ novasports3 (Nova Cyprus) 20:30 Eurocup:...

ΤV

Δεν υπάρχουν τηλεοπτικές μεταδόσεις (09/11)

Το κανάλι που θα δείξει το Δόξα – Ομόνοια και το ντέρμπι της Πρέμιερ...

Cytavision Sports 1 16:00 Ολυμπιακός - Νέα Σαλαμίνα Cytavision Sports 2 11:00 Γυναικείο: Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΛ 19:00 Μίντιλαντ - Κοπεγχάγη Cytavision Sports 3 14:00 Γουέστ Μπρομ - Τότεναμ 16:00 Λέστερ...

Το κανάλι που θα δείξει το Εθνικός – ΑΠΟΕΛ και οι υπόλοιπες μεταδόσεις

Cytavision Sports 1 18:00     Εθνικός Άχνας - ΑΠΟΕΛ Cytavision Sports 3 14:30     Έβερτον - Μάντσεστερ Γ. 17:00     Κρίσταλ Πάλας - Λιντς 19:30     Τσέλσι - Σιέφιλντ Γιουνάιτεντ 22:00     Γουέστ Χαμ - Φούλαμ Cytavision...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής (06/11)

Cytavision Sports 1 19:00 Απόλλων - Καρμιώτισσα Cytavision Sports 3 22:00 Σαουθάμπτον - Νιούκασλ Cytavision Sports 4 21:45 Σασουόλο - Ουντινέζε Cytavision Sports 5 15:00 Προημιτελικός Paris Masters 17:00 Προημιτελικός Paris Masters 19:30...