TV

Το τηλεοπτικό πρόγρμμα της ημέρας (20/10)

Cytavision Sports 2 21:30 Μπάσκετ: Ντιζόν - Κεραυνός Cytavision Sports 3 19:00 Εκπομπή Champions League 19:55 Ντιναμό Κιέβου - Γιουβέντους 22:00 Παρί ΣΖ - Μάντσεστερ Γ. 23:50 Στιγμιότυπα Champions League Cytavision...

H τηλεοπτική δράση της Δευτέρας (19/10)

Cytavision Sports 1 18:00     Ολυμπιακός - Απόλλων Cytavision Sports 2 20:00     ΑΕΛ - Ε.Ν. Παραλιμνίου Cytavision Sports 3 22:00     Λιντς Γιουνάιτεντ - Γουλβς Cytavision Sports 4 21:45     Ελλάς Βερόνα - Τζένοα Cytavision...

Τα κανάλια που θα δείξουν Ομόνοια και ΑΠΟΕΛ – Το υπόλοιπο πρόγραμμα

Cytavision Sports 1 16:00 Εθνικός Άχνας - Ομόνοια Cytavision Sports 2 11:00 Γυναικείο: Απόλλων - Λευκοθέα 19:00 Κοπεγχάγη - Άαλμποργκ Cytavision Sports 3 16:00 Κρίσταλ Πάλας - Μπράιτον 18:30 Τότεναμ -...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (17/10)

Cytavision Sports 1 18:00     Νέα Σαλαμίνα - Ανόρθωση Cytavision Sports 3 14:30     Έβερτον - Λίβερπουλ 17:00     Τσέλσι - Σαουθάμπτον 19:30     Μάντσεστερ Σ. - Άρσεναλ 22:00     Νιούκασλ - Μάντσεστερ Γ. Cytavision Sports...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (16/10)

Cytavision Sports 5 13:00     Τένις: Προημιτελικά  St. Petersburg 15:00     Τένις: Προημιτελικά  St. Petersburg 17:00      Τένις: Προημιτελικά  St. Petersburg 19:00      Τένις: Προημιτελικά  St. Petersburg Cablenet Sports 2 20:00     Ντιζόν...

Η δράση της ημέρας με Μπάγερν, Euroleague και τένις!

Cytavision 3 21:00 Kύπελλο: Ντούρεν - Μπάγερν Μον. Cytavision 5 13:00 Τένις: Αγία Πετρούπολη novasports 1 20:00 Euroleague: Ζάλγκιρις - Αναντολού Εφές novasports 2 22:00 Euroleague: Μπαρτσελόνα - ΠΑΟ novasports 5 21:45 Euroleague:...

B’ κατηγορία, Nations League με Ελλάδα και Euroleague

Cytavision Sports 2 17:00 Αλκή Ορ. - Ονήσιλος Cytavision Sports 4 19:00 Φινλανδία - Ιρλανδία 21:45 Ελλάδα - Κόσοβο Cytavision Sports 5 13:00 Τένις - Αγία Πετρούπολη 21:45 Ιταλία - Ολλανδία Cytavision Sports 6 19:00...

Tηλεοπτικό μενού: Eθνική, Nations League, Euroleague

ΡΙΚ 2 19:00 Αζερμπαϊτζάν - Κύπρος Cytavision Sports 4 19:00 Λετονία - Μάλτα 21:45 Γερμανία - Ελβετία Cytavision Sports 5 13:00 Τένις - Αγία Πετρούπολη 21:45 Ουκρανία - Ισπανία Cytavision Sports 6 21:45 Μαυροβούνιο...

TV

Cytavision Sports 5HD 13:00 2020 ATP World Tour 500 - St. PETERSBURG

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα (11/10)

Cytavision Sports 3 16:00     Καζακστάν - Αλβανία 21:00     Futsal: Τελικός Champions League Cytavision Sports 4 13:30     Ισπανικό μπάσκετ 16:00     Ιρλανδία - Ουαλία 19:00     Αγγλία - Βέλγιο 21:45     Ελλάδα - Μολδαβία Cytavision Sports 5 14:00     Moto: GP Γαλλίας 19:00     Βοσνία - Ολλανδία 21:45     Γαλλία -...