TV

Το λεμεσιανό ντέρμπι και τα υπόλοιπα της τηλεόρασης!

Cytavision Sports 1 19:00 Απόλλων - ΑΕΛ  Cytavision Sports 2 17:00 Eθνικός - Δόξα  Cytavision Sports 3 15:30 Ρούμπιν Καζάν - Ζενίτ 20:00 Τσέλσι - Έβερτον 22:00 Γουέστ Xαμ - Λιντς  Cytavision...

Mπόλικη δράση στην… τηλεόραση για την Κυριακή (07/03)

Cytavision Sports 2 11:00 Γυναικείο: Νέα Σαλαμίνα - Λευκοθέα 19:00 Νόρντζελαντ - Χόρσενς  Cytavision Sports 3 14:00 Γουέστ Μπρομ - Νιούκασλ 16:00 Λίβερπουλ - Φούλαμ 19:30 Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ...

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (6/3)

Cytavision Sports 3 14:30 Μπέρνλι - Άρσεναλ 17:00  Σέφιλντ Γ. - Σαουθάμπτον 19:30  Άστον Βίλα - Γουλβς 22:00  Μπράιτον - Λέστερ Cytavision Sports 4 16:00  Σπέτσια - Μπενεβέντο 19:00  Ουντινέζε -...

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής (5/3)

Cytavision Sports 2 18:00 Ομόνοια Αρ. - Αγία Νάπα Cytavision Sports 4 22:45 Σπόρτινγκ - Σάντα Γκλάρα Cytavision Sports 5 14:00 Tένις - 2021 ATP 500 ABN AMRO Cytavision Sports...

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης (4/3)

Cytavision Sports 2 19:00 Futsal: ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ 21:00 Μπρόντμπι - Ρέιντζερς Cytavision Sports 3 20:00 Φούλαμ - Τότεναμ 22:15 Λίβερπουλ - Τσέλσι Cytavision Sports 4 18:00 Βόλος - ΑΕΚ 21:45 Πάρμα...

Kύπελλο Κύπρου, διεθνή, Ευρωλίγκα, τένις…

Cytavision Sports 1 17:00 ΑΕΛ - Νέα Σαλαμίνα  Cytavision Sports 2 19:00 Eθνικός Άχνας - Ολυμπιακός  Cytavision Sports 3 19:30 Σασουόλο - Νάπολι 21:45 Μίλαν - Ουντινέζε  Cytavision Sports 4 20:00 Μπέρνλι...

Premier, Ευρωλίγκα κι αλλού…

Cytavision Sports 3 19:30 Ρέγκενσμπουργκ - Βέρντερ 22:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουλβς  Cytavision Sports 4 19:30 Λάτσιο - Τορίνο 21:45 Γιουβέντους - Σπέτσια  Cytavision Sports 5 11:55 Τένις: Ρότερνταμ 20:30 Τένις: Ρότερνταμ  Cytavision...

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας (1/3)

Cytavision Sports 2 18:00 Διγενής Μόρφου - ΑΕΖ Cytavision Sports 3 22:00 Έβερτον - Σαουθάμπτον Cytavision Sports 5 14:00 Tένις: Ρότερνταμ 20:30 Tένις: Ρότερνταμ Cytavision Sports 6 18:00 Tένις: Αργεντινή Cytavision Sports 7 21:00...

Oλυμπιακός-Ομόνοιας, AΠΟΕΛ-Εθνικός και πολλά άλλα…

Cytavision Sports 1 16:00 Ολυμπιακός - Ομόνοια  Cytavision Sports 2 11:00 Apollon Ladies - Νέα Σαλαμίνα 19:00 Μίντιλαντ - Μπρόντμπι  Cytavision Sports 3 14:30 Λέστερ - Άρσεναλ 17:00 Κρίσταλ Πάλας - ...

H τηλεοπτική δράση του Σαββάτου (27/02)

Cytavision Sports 1 16:00 Νέα Σαλαμίνα - Ένωση  Cytavision Sports 2 18:30 Δόξα - Ερμής  Cytavision Sports 3 14:30 Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ 17:00 Γουέστ Μπρόμιτς - Μπράιτον 19:30 Λιντς...