TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής (18/6)

ΡΙΚ 2 16:00 Εuro 2020: Σουηδία - Σλοβακία 19:00 Εuro 2020: Κροατία - Τσεχία 22:00 Εuro 2020: Αγγλία - Σκωτία Cytavision Sports 3 19:00 Βόλεϊ Πολωνία - ΗΠΑ Cytavision Sports 4 12:00...

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης (17/06)

 ΡΙΚ 2 16:00 Εuro 2020: Ουκρανία - Β. Μακεδονία 19:00 Εuro 2020: Δανία - Βέλγιο 22:00 Εuro 2020: Oλλανδία - Αυστρία  Cytavision Sports 4 12:00 Tένις ATP 500 -...

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης (16/6)

ΡΙΚ 2 16:00 Εuro 2020: Φινλανδία - Ρωσία 19:00 Εuro 2020: Τουρκία - Ουαλία 22:00 Εuro 2020: Ιταλία - Ελβετία Cytavision Sports 4 12:00 Tένις ATP 500 - Ηalle Cytavision...

Λανγκ Vs Ρονάλντο και το πρώτο μεγάλο… ντέρμπι του Euro!

Με δύο αγώνες ολοκληρώνεται απόψε η πρώτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Euro. H Oυγγαρία που αναμένεται να παραταχθεί με τον Άνταμ Λανγκ της...

EURO, τένις και Copa America

ΡΙΚ 2 16:00 Εuro 2020: Σκωτία - Τσεχία 19:00 Εuro 2020: Πολωνία - Σλοβακία 22:00 Εuro 2020: Ισπανία - Σουηδία Cytavision Sports 4 12:00 Tένις ATP 500 - Ηalle Cytavision Sports 5 17:00...

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (13/6)

ΡΙΚ 1 16:00 Τένις: Τσιτσιπάς - Τζόκοβιτς ΡΙΚ 2 16:00 Εuro 2020: Αγγλία - Κροατία 19:00 Εuro 2020: Αυστρία - Β. Μακεδονία 22:00 Εuro 2020: Ολλανδία - Ουκρανία Cytavision Sports 4 14:30...

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (12/6)

ΡΙΚ 1 16:00 Tένις - Τελικός (γ) Roland Garros ΡΙΚ 2 16:00 Εuro 2020: Oυαλία - Ελβετία 19:00 Εuro 2020: Δανία - Φινλανδία 14:00 Εuro 2020: Βέλγιο - Ρωσία Cytavision...

Τσιτσιπάς και σέντρα στο EURO στην τηλεοπτική ατζέντα (11/06)

ΡΙΚ 2 15:50 Τένις: Τσιτσιπάς - Ζβέρεφ 18:30 Τένις: Τζόκοβιτς - Ναδάλ 22:00 Εuro 2020: Iταλία - Τουρκία Cytavision Sports 4 22:00 Βόλεϊ: Πολωνία - Βραζιλία Cytavision Sports 6 23:00 Μπάσκετ:...

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης (10/6)

ΡΙΚ 2 17:30 Τένις: Κρεϊτσίκοβα - Σάκκαρη Cytavision Sports 4 19:00 Φιλικό: Eσθονία - Λετονία Cytavision Sports 5 17:30 Βόλεϊ: Αργεντινή - Ιταλία Cytavision Sports 6 23:00 Μπάσκετ: Ρεάλ - Βαλένθια Cablenet 1 16:45...

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης (9/6)

ΡΙΚ 2 14:00 Τένις: Σάκκαρη - Σβίατεκ Cytavision Sports 4 21:45 Φιλικό: Πορτογαλία - Ισραήλ Cytavision Sports 5 17:30 Βόλεϊ: Αργεντινή - Ιταλία 22:00 Βόλεϊ: Ολλανδία - Βραζιλία Cytavision Sports 6 22:15 Μπάσκετ:...