![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Εδώ και ημέρες στα διάφορα ποδοσφαιρικά στέκια γίνεται λόγος για προσέγγιση από πλευράς άλλης κυπριακής ομάδας, και μάλιστα του α’ γκρουπ (σ.σ. γίνεται έντονος λόγος για την Ομόνοια), προς τον Ντάλσιο ενόψει της νέας χρονιάς.
Δεν αποκλείεται αυτό να έγινε. Εξάλλου, το συμβόλαιό του με τον ΑΠΟΕΛ ολοκληρώνεται και για την ώρα δεν υπάρχει εξέλιξη όσον αφορά σε ανανέωση ή όχι με τους γαλαζοκιτρίνους.
Πάντως, εν μέσω της ψιθυρολογίας αυτής ο ποδοσφαιριστής με ποστάρισμά του δηλώνει αφοσιωμένος στον ΑΠΟΕΛ.
Ποστάροντας πανηγυρική φωτογραφία του από αγώνα με την Ομόνοια έγραψε «Μόνο ΑΠΟΕΛ» και «6 τελικοί» όσοι οι αγώνες που απομένουν στον ΑΠΟΕΛ για να τελειώσει την χρονιά, ευελπιστώντας μέσω αυτών να παραμείνει και στην κορυφή της βαθμολογίας.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.