![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Άλλο ένα (από τα πολλά) sold out έρχεται στην Ανόρθωση.
Ο κόσμος της ομάδας της Αμμοχώστου αγωνιά για το ντέρμπι της Παρασκευής (10/11, 20:00) με την Ομόνοια στο «Α. Παπαδόπουλος» και θεωρείται δεδομένο πως τα εισιτήρια θα εξαντληθούν.
Ήδη έμειναν ελάχιστα εισιτήρια σε δυτική-ανατολική και περίπου 1.000 στο νότιο πέταλο, με το ερώτημα να είναι πλέον πότε (και όχι αν) θα ανακοινωθεί το sold out.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.