![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Οι φίλοι της Πάφος FC αποχαιρέτησαν με το δικό τους τρόπο τους ανθρώπους που χάθηκαν στα Τέμπη και τα δικά μας παιδιά την Αναστασία και τον Κυπριανό.
Πριν την έναρξη του αγώνα με τον Ολυμπιακό οι φίλοι των φιλοξενούμενων σήκωσαν πανό και άφησαν μπαλόνια άσπρα και ροζ στον ουρανό, τιμώντας με αυτόν τον τρόπο τα θύματα του πολύνεκρης τραγωδίας στη βόρεια Ελλάδα.
«Τα συντρίμμια μιας Ελλάδας που "πάει όπου βγει"»
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.