![Γήπεδο logo](images/gipedo_logo.png)
![Logicom logo](images/logicom-logo.png)
Παράπονα για την διαιτησία στον αγώνα με την ΕΝΠ, εκφράζει η Ανόρθωση μέσω της πιο κάτω ανάρτησης. Υπενθυμίζουμε πως διαιτητής του αγώνα ήταν ο Αντρέας Αργυρού, το παιχνίδι έληξε ισόπαλο 1-1, ενώ ακυρώθηκε και γκολ των κυανόλευκων.
Αναλυτικά: «Για να μην μας περνάνε και για κορόιδα. Ο διαιτητής είχε την καλύτερη οπτική, ο VAR τα καλύτερα πλάνα. Πως γίνεται η απόφαση να είναι λάθος; Ανοχή τέλος».
Για να μην μας περνάνε και για κορόιδα. Ο διαιτητής είχε την καλύτερη οπτική, ο VAR τα καλύτερα πλάνα. Πως γίνεται η απόφαση να είναι λάθος; Ανοχή τέλος! #anorthosisfc pic.twitter.com/fsJKePglG8
— Anorthosis Famagusta FC (@anorthosisfc) October 17, 2022
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας gipedo.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.